loading

 

 

EVENTY ORGANIZUJEMY Z SUKCESEM

OD 19 LAT !

Agencja Eventowa Recon świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi wszelkiego rodzaju eventów. Jesteśmy nastawieni na realizację najbardziej wymagających oczekiwań klientów. Oferujemy wachlarz rozwiązań, które sprawią, że każdy zorganizowany event będzie wyjątkowym wydarzeniem pozostającym na długo w pamięci uczestników. Doświadczenie po ponad 19 latach na rynku eventowym daje naszemu zespołowi wiedzę, a klientom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Naszą ofertę kierujemy do partnerów biznesowych, wszystkich instytucji jak i klientów indywidualnych. Przygotowane projekty stworzone są i dostosowane do Państwa potrzeb dbając o najmniejsze detale. Niezwykłe atrakcje, zaskakujące scenariusze imprez czy swobodna atmosfera spotkania są gwarancją sukcesu.

Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych, koncertów, festiwali, pikników rodzinnych, uroczystych gali firmowych, konferencji, firmowych wyjazdów integracyjnych, imprez tematycznych czy spotkań team buldingowych. Angażujemy się w nowoczesny event marketing. Świadczymy również wszystkie usługi cateringowe na najwyższym poziomie.

KONTAKT

Adres: ul. Targowa 12A, 09-400 Płock

Email: recon@motywacja.com.pl

WWW: https://recon.biz.pl/